Gipuzkoako Igeriketa Federazioa - Federación Gipuzkoana de Natación


kirolak.net

gipuzkoakirolak

igeriketalantzen
   Histórico 2007 - 2008 - Resultados
• Resultados

Todos los resultados están basados en los ficheros TXT suministrados por el programa PCNAT.
Los ficheros xxxxxRSL.PDF contienen los resultados en formato PDF, es necesario el programa Acrobat Reader para visualizar e imprimir.
Los resultados no serán oficiales hasta tener el visto bueno de la Federacion Vasca de Natacion.

Ver PDF (Descarga de Acrobat Reader >>>)
Distantzia luzeko VIII. Gipuzkoako Txapelketa (Behin-behineko sailkapena) 2008ko uda Kluben sailkapena

Emakume seniorren sailkapena

Emakume helduen sailkapena Emakume masterren sailkapena Neska infantilen sailkapena Gizonezko helduen sailkapena Gizonezko masterren sailkapena Gizonezko seniorren sailkapena Mutil infantilen sailkapena .PDF
Kontxako badiako LXV igerialdia 2008-07-27 Mutil Infantilak.PDF Neska Infantilak .PDF Gizon Absolutuak .PDF Emakume Absolutuak .PDF
Haize Orraziaren 2.igerialdia 2008-09-06 Mutil Infantilak.PDF Neska Infantilak .PDF Gizon Absolutuak .PDF Emakume Absolutuak .PDF
I La Perla Igerialdia 2008-08-17 Absolutuak .PDF Infantilak .PDF
Paseo Berriko 40.Igerialdia 2008-08-15 Absolutuak .PDF Infantilak .PDF
Espainiako udako txapelketa nagusia 2008-08-5, 6, 7 eta 8 08959RSL.PDF
XXX. Cto España Junior 2008-08-5, 6, 7 eta 8 08960RSL.PDF
XXX Cto De España Infantil De Verano 2008-07-30, 31 eta 08-1,2 eta 3 08958RSL.PDF
Getaria Zarautz XXXVIII. Igerialdia 2008-07-27 Gizon Infantilak.PDF Emakume Infantilak .PDF Gizon Absolutuak .PDF Emakume Absolutuak .PDF
XIX Cto España "Open" Master de Verano 2008-07-18, 19 eta 20 08960RSL.PDF
Euskal Herriko Udako Infantil, Junior eta Promesa Txapelketa 2008-07-18, 19 eta 20 08909RSL.PDF
Euskal Herriko Udako Txapelketa 2008-07-18, 19 eta 20 08908RSL.PDF
Toma de Tiempos de FBN/BIF 2008-07-16 08335RSL.PDF
Maila Absolutuko Gipuzkoako Udako Txapelketa 2008-07-12 eta 13 08618RSL.PDF
Gipuzkoako Adinen arteko Udako txapelketa 2008-07-12 eta 13 08620RSL.PDF
3jda III Circuito Open C.N. 2008-07-04 08774RSL.PDF
Toma de tiempos D.N.Portugalete 2008-07-04 08332RSL.PDF
III. Harri Garmendia Saria 2008-06-28 08721RSL.PDF
Copa Comen (Chipre) 2008-06-27, 28 eta 29 08775RSL.PDF
I Open internacional Natacion adaptada, region de Murica 2008-06-21 08776RSL.PDF
XIX. Lasarte Igeriketa Saria 2008-06-21 08719RSL.PDF
XVI San Marcial Saria 2008-06-21 08718RSL.PDF
XXXIX. San Juan Saria (Tolosa) 2008-06-21 08717RSL.PDF
XX. Igeriketako San Juan Saria (Eibar) 2008-06-21 08716RSL.PDF
Txantxiku Saria (2.jardunaldia) 2008-06-14 08720RSL.PDF
Richard Oribe IV.Saria 2008-06-14 08715RSL.PDF
XXII Trofeo Ayto de Sestao 2008-06-07 08330RSL.PDF
Txantxiku Saria 2008-06-07 08713RSL.PDF
Zarautz Saria 2008-06-07 08714RSL.PDF
Euskal Herriko Eskolarteko Txapelketa 2008-06-07 08907RSL.PDF
Trofeu Felix Serra Santamans 2008-06-01 08771RSL.PDF
Gipuzkoako Eskolarteko XXVII. Txapelketa 2008-06-01 08617RSL.PDF
XLIII cto de España de deporte adaptado 2008-05-30, 31 eta 06-01 08773RSL.PDF
Alebinen Gipuzkoako Eskolarteko Txapelketa 2008-05-31 08616RSL.PDF
22 Internationale Deutsche Meisterchaften2008 2008-05-25 08772RSL.PDF
Manolo Garcia X. Saria 2008-05-24 08712RSL.PDF
Bidasoaldeako VII. saria 2008-05-17 08710RSL.PDF
VI. Ordiziako Udaberri Gazte Saria 2008-05-17 08711RSL.PDF
III Trofeo Club Natacion Master Valladolid 2008-05-17 eta 18 08770RSL.PDF
Toma de Tiempos C.N.Meatzaldea 2008-05-17 08326RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 6.jardunaldia (benjaminen 5.testa) 2008-05-10 08615RSL.PDF

II Trofeo de Natación Ayto de Sopelana

2008-05-10
08324RSL.PDF

XXIV Cto de España por comunidades autonomas

2008-05- 2, 3 eta 4
08956RSL.PDF

Kutxako Gaztetxoen Elkarteko VIII.Igeriketa Sariko Finalak

2008-04-27
08708RSL.PDF

Espainiako Txapelketa Unibertsitarioa

2008-04-22 eta 23
08768RSL.PDF

Espainiako Kluben Arteko XVII. Kopa

2008-04-19
Ohorezko Maila.PDF 1.Maila.PDF 2.Maila.PDF

Benjaminen 4.Testa

2008-04-19
08614RSL.PDF

Kutxako Gaztetxoen Elkarteko VIII.Igeriketa Sariko eliminatoriak

2008-04-19
08708RSL.PDF

I. Abiadura Saria

2008-04-12
08613RSL.PDF

VII Trofeo de Natacion Universidad Carlos III de Madrid

2008-04-11
08769RSL.PDF

XXVIII Cto de España Infantil de natación de invierno

2008-04-11, 12 eta 13
08954RSL.PDF

XIV Cº Open comision Master Aragon

2008-04-05 eta 06
08767RSL.PDF

Kirol Egokituko Euskadiko Igeriketako Txapelketa

2008-04-05
08766RSL.PDF

IX Cto España Absoluto de Natación Primavera "Open" P50

2008-04-03, 04, 05 eta 06
08953RSL.PDF

Neguko Euskal Herriko Infantilen Txapelketa

2008-03-29 eta 30
08906RSL.PDF

XXVII Cto. España Junior de Invierno

2008-03-28, 29 eta 30
08952RSL.PDF

Cto Multinaciones Junior (Paris)

2008-03-22 eta 23
08765RSL.PDF

Neguko Euskal Herriko Promesen eta Juniorren Txapelketa

2008-03-15 eta 16
08905RSL.PDF

Neguko Euskal Herriko Txapelketa Absolutua

2008-03-15 eta 16
08904RSL.PDF

Gipuzkoako Infantil eta G3 Neguko Txapelketa

2008-03-15 eta 16
08612RSL.PDF

Gipuzkoako Junior, Promesa eta Seniorren Txapelketa

2008-03-08 eta 09
08611RSL.PDF

III Trofeo Ciudad de Zaragoza

2008-03-08 eta 09
08763RSL.PDF

V OLY Master-25

2008-03-08
08764RSL.PDF

Cto de escuelas de la comunidad de madrid, Competición de Figuras

2008-03-08
08SINRSL.PDF
III Circuito OPEN MADRID 2008-03-01 eta 02
08759RSL.PDF

Gipuzkoako Igeriketa Sinkronizatuko Txapelketa

2008-03-01
08SINRSL.PDF

Social de Arkitze

2008-03-01
08319RSL.PDF

Kirol Zehaztasun Ligako 5.jardunaldia (benjaminen 3n.testa)

2008-03-01
08610RSL.PDF
Cto de España de Natación Adaptada 2008-02-23 eta 24
08762RSL.PDF
Neguko liga probintzialeko 4.jardunaldia 2008-02-23
08609RSL.PDF

Campionat Catalunya Absolut Open

2008-02-22, 23 eta 24
08760RSL.PDF

Kirol Zehaztasun Ligako 4.jardunaldia (benjaminen 2.testa)

2008-02-16
08608RSL.PDF
III Cto Master Ayto Cabezon 2008-02-16
08761RSL.PDF
XVIII G.P. Internacional de Natación Ayto de Camargo 2008-02-09 eta 10
08758RSL.PDF
I Cto Interterritorial Infantil CCAA 2008-02-09 eta 10
08757RSL.PDF
Trofeo Biancorosso 2008-02-09
08725RSL.PDF
Neguko liga probintzialeko 3.jardunaldia 2008-02-02
08607RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 3.jardunaldia 2008-01-26
08606RSL.PDF
XIV.Espainiako neguko Master "OPEN" Txapelketa 2008-01-25, 26 eta 27
08950RSL.PDF
XI. Hernani Eguberri Saria 2008-01-12
08707RSL.PDF
Trofeo Social Club Igeriketa Laudio 2007-12-30
08053RSL.PDF
XXV Torneo Internacional De Navidad. Gran Premio Diputación Gobierno Vasco 2007-12-29
08706RSL.PDF
Espainiako Neguko Txapelketa absolutua 2007-12-19, 20, 21 eta 22
08951RSL.PDF
Neguko liga probintzialeko 2.jardunaldia 2007-12-22
08605RSL.PDF
Denbora Lortzeko Proba 2007-12-15
08705RSL.PDF
XIX.Igeriketako Gabon Kopa, Eibar 2007-12-15
08704RSL.PDF
II.San Esteban Saria 2007-12-15
08703RSL.PDF
XV.Irun Hiria Saria 2007-12-15
08701RSL.PDF
Paco Sanchez VIII.Omenaldia 2007-12-15
08702RSL.PDF
2007 U.S. Paralympics Open Championship 2007-12-08 eta 13
08756RSL.PDF
EH kluben arteko Kopa 07/08 2007-12-08 eta 09
08902RSL.PDF
Gipuzkoako Taldeen III.kopa 2007-12-08 eta 09
08604RSL.PDF
Toma de tiempos Absoluta FBN-BIF 2007-12-06
08305RSL.PDF
III Circuito Open Madrid 2007-12-01 eta 02
08752RSL.PDF
Toma de tiempos de Getxo 2007-12-01
08304RSL.PDF
II Trofeu club natacio Sabadell 2007-11-24 eta 25
08754RSL.PDF
XX Torneo Real Canoe "Villa de Madrid" 2007-11-24
08755RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 2.jardunaldia, benjaminen 1.testa 2007-11-24
08603RSL.PDF
Euskal Herriko distantzia luzeko txapelketa 2007-11-24
08903RSL.PDF
V Semana deporte adaptado 2007-11-17
08753RSL.PDF
Neguko liga probintzialeko 1.jardunaldia 2007-11-17
08602RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 1.jardunaldia 2007-11-10
08601RSL.PDF
Trofeu Ciutat de L'hospitalet 2007-11-03
08751RSL.PDF
Cto Euskal Herria por selecciones 2007-10-28
08901RSL.PDF

• volver histórico 2007 - 2008

 

Dirección
aviso legal email home euskara mapaweb