Natación >>> Resultados

2009-2010
Emaitza guztiak PCNAT programak sortzen dituen TXT artxiboetan oinarrituak daude. Todos los resultados están basados en los ficheros TXT suministrados por el programa PCNAT.
xxxxxRSL.PDF fitxeroek emaitzak dituzte PDF formatoan, Acrobat Reader behar da ikusi eta inprimatzeko.
Los ficheros xxxxxRSL.PDF contienen los resultados en formato PDF, es necesario el programa Acrobat Reader para visualizar e imprimir.
Emaitzak ez dira baliagarriak Euskadiko Igeriketa Federazioaren oniritzirik gabe.
Los resultados no serán oficiales hasta tener el visto bueno de la Federacion Vasca de Natacion.
Gipuzkoako Igeriketa Federazioa - Federación Gipuzkoana de Natación home euskara - Laister zurekin egongo gara mapaweb
   
Gipuzkoako distantzia luzeko X. Liga 2010eko Uda
Sailkapena
Kontxa Badiako LXVII. igerialdia 2010-09-11
Emaitzak
Haize Orraziaren 4.igerialdia 2010-09-04
Emaitzak
Irlako III. igeriketa zeharkaldia 2010-08-29
Emaitzak
Gazteen Joku Olimpikoak (Singapur) 2010-08-15etik 20ra
10770RSL.PDF
Paseo Berriko 42.Igerialdia 2010-08-15
Emaitzak
Europako txapelketa absolutua(Budapest) 2010-08-9tik 15era
10769RSL.PDF
Txingudiko Badiako VII. Igerialdia 2010-08-08
Emaitzak
Espainiako XXXII. Juniorren Udako Txapelketa 2010-07-23, 24 eta 25
10962RSL.PDF
Espainiako XCVIII. Udako Txapelketa Absolutua 2010-07-20, 21 eta 22
10961RSL.PDF
Europako juniorren txapelketa (Helsinki) 2010-07-14tik 18ra
10768RSL.PDF
Getaria Zarautz XL Igerialdia 2010-07-18
Emaitzak
Espainiako XXXII. Infantilen Udako Txapelketa 2010-07-14tik 18ra
10960RSL.PDF
Espainiako selekzio autonomikoen arteko txapelketa - CSD 2010-07-9, 10 eta 11
10959RSL.PDF
Toma de Tiempos FBN-BIF IV 2010-07-10
10334RSL.PDF
Euskal Herriko Udako Txapelketa Absolutua 2010-07-03 eta 04
10909RSL.PDF
Euskal Herriko Promesen Udako Txapelketa 2010-07-03 eta 04
10910RSL.PDF
Euskal Herriko Juniorren Udako Txapelketa 2010-07-03 eta 04
10911RSL.PDF
Euskal Herriko Infantilen Udako Txapelketa 2010-07-03 eta 04
10912RSL.PDF
LXX cto Navarra absoluto 2010-06-26 eta 27
10035RSL.PDF
Gipuzkoako Infantil, Junior, Senior eta Promesen Udako Txapelketa 2010-06-26 eta 27
10624RSL.PDF
Trofeu Ciutat de Mataro 2010-06-20
10767RSL.PDF
Gipuzkoako Udako II. Sariketa (2.maila) 2010-06-19
10623RSL.PDF
Txantxiku Saria 2010-06-19
10711RSL.PDF
XXII: Igeriketako San Juan Saria (Eibar) 2010-06-19
10712RSL.PDF
XLI. San Juan Saria (Tolosa) 2010-06-19
10713RSL.PDF
XXI: Lasarte Igeriketa Saria 2010-06-19
10714RSL.PDF
Harri Garmendia IV. Saria 2010-06-13
10621RSL.PDF
Neguko partehartzeko liga probintziala (2.maila) 6.jardunaldia 2010-06-12
10622RSL.PDF
XVIII San Marcial Saria 2010-06-05 eta 06
10709RSL.PDF
VII Ordiziako Udaberri Gazte Saria 2010-06-05
10708RSL.PDF
Euskadiko XXIX. Joko eskolarrak 2010-05-29
10908RSL.PDF
10 Eme Meeting Des Grands Vins-Libourne 2010-05-22 eta 23
10766RSL.PDF
Gipuzkoako Eskolarteko XXIX. Txapelketa 2010-05-23
10620RSL.PDF
Alebinen Gipuzkoako Eskolarteko Txapelketa, Igerilari Osoa 2010-05-22
10619RSL.PDF
V Trofeo Master Valladolid 2010-05-15 eta 16
10765RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 5.jardunaldia 2010-05-15
10618RSL.PDF
Neguko partehartzeko liga probintziala (2.maila) 5.jardunaldia 2010-05-15
10617RSL.PDF
XXI Trofeo club natacion Menditxo 2010-05-08
10056RSL.PDF
VIII Oly Master-50 2010-05-08
10763RSL.PDF
IX Trofeo Getxo 2010-05-08
10323RSL.PDF
Nafarroako bakarkako liga, 3.jardunaldia 2010-05-08
10032RSL.PDF
Espainiako unibertsitateen arteko txapelketa 2010-05-04 eta 05
Emaitza guztiak
3.jardunaldia
2.jardunaldia
1.jardunaldia
Espainiako kluben arteko Kopa "Ohorezko maila" Irun 2010-04-30tik 2010-05-02ra
10956RSL.PDF
Espainiako udaberriko XI. "OPEN" txapelketa 2010-04-22tik 25era
10955RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 4.jardunaldia 2010-04-17
10615RSL.PDF
Manolo Garcia XI. Saria 2010-04-17
10616RSL.PDF
Trofeo Primavera V Circuito Madrid Open CM 2010-04-10 eta 11
10762RSL.PDF
V T.internacional CAI ciudad Zaragoza 2010-04-10 eta 11
10761RSL.PDF
Espainiako Neguko infantilen XXX. txapelketa 2010-03-26, 27 eta 28
10954RSL.PDF
VI Trofeo de natacion Ovimaster 2010-03-27 eta 28
10764RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 3.jardunaldia 2010-03-27
10614RSL.PDF
Neguko partehartzeko liga probintziala (2.maila) 4.jardunaldia 2010-03-27
10613RSL.PDF
Richard Oribe VI. Saria 2010-03-27
10612RSL.PDF
Espainiako Neguko gazte kategoriako txapelketa 2010-03-19, 20 eta 21
10953RSL.PDF
Euskal Herriko Neguko Txapelketa Infantila 2010 2010-03-13 eta 14
10907RSL.PDF
Euskal Herriko Neguko Txapelketa Absolutua 2010 2010-03-06 eta 07
10904RSL.PDF
Gipuzkoako Infantil, Junior, Senior, eta Promesen Neguko Txapelketa 2010-02-27 eta 28
10611RSL.PDF
Kutxako Gaztetxoen elkarteko X. Igeriketa Sariko Finala 2010-02-21
10707FRSL.PDF
Autonomien arteko XXVI. Espainiako Txapelketa 2010-02-19, 20 eta 21
10952RSL.PDF
Gipuzkoako Neguko II. Sariketa (2.maila) 2010-02-20
10610RSL.PDF
V Master G.P. Ayto Cabezon de la Sal 2010-02-20
10760RSL.PDF
Toma de Tiempos Getxo I.W. 2010-02-20
10315RSL.PDF
Kutxako Gaztetxoen elkarteko X. Igeriketa Sariko Eliminatoriak 2010-02-13
10707SRSL.PDF
Neguko errendimenduko liga probintziala (1.maila) 3.jardunaldia 2010-02-13
10608RSL.PDF
Neguko partehartzeko liga probintziala (2.maila) 3.jardunaldia 2010-02-13
10609RSL.PDF
Cto de Navarra Absoluto, Invierno`10 2010-02-06 eta 07
10017RSL.PDF
Trofeo de Maiz 2010-02-06
10759RSL.PDF
III Cto de Gipuzkoa y Open de natación adaptada 2010-02-06
10756RSL.PDF
XX G.P. Ayto Camargo 2010-01-30 eta 31
10757RSL.PDF
XV Cto españa"open" de invierno MASTER 2010-01-28, 29, 30 eta 31
10758RSL.PDF
EHko distantzia luzeko txapelketa 2010-01-30
10903RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 2.jardunaldia 2010-01-30
10607RSL.PDF
XXII Trofeo Mintxo Espinosa-UPV 2010-01-23
10310RSL.PDF
Paco Sanchez X. Omenaldia 2010-01-23
10703RSL.PDF
XIII. Hernani Saria 2010-01-16
10706RSL.PDF
Nafarroako bakarkako liga, 2.jardunaldia 2010-01-16
10013RSL.PDF
XXVVII. Nazioarteko Eguberriko Saria 2009-12-29
10705RSL.PDF
XXXI trofeo Anaitasuna 2009-12-29
10011RSL.PDF
Kluben arteko Euskal Herriko Kopa 2009/2010 2009-12-26 eta 27
10902RSL.PDF
Toma de tiempos C.D.Bilbao 2009-12-23
10307RSL.PDF
IV. San Esteban Saria 2009-12-12
10702RSL.PDF
XXI. Igeriketako Gabon Kopa (Eibar) 2009-12-12
10701RSL.PDF
XVIII. Hirun Hiria Saria 2009-12-12 eta 13
10704RSL.PDF
VII Oly Master, Gijon 2009-12-12 eta 13
10754RSL.PDF
Infantilen espainiako autonomien arteko txapelketa 2009-12-12 eta 13
10951RSL.PDF
Gimnasiada, Doha (Qatar) 2009-12-08tik 12ra
10755RSL.PDF
LII cto España absoluto de invierno 2009-11-26tik 29ra 10950RSL.PDF
Kirol Zehaztasun Ligako 1.jardunaldia 2009-11-28
10605RSL.PDF
Neguko errendimenduko liga probintziala (1.maila) 2.jardunaldia 2009-11-28
10603RSL.PDF
Neguko partehartzeko liga probintziala (2.maila) 2.jardunaldia 2009-11-28
10604RSL.PDF
Nafarroako bakarkako liga, 1.jardunaldia 2009-11-21
10004RSL.PDF
V Cpto de Natacion Ciudad de Santander   2009-11-21
10752RSL.PDF
Copa del Mundo   2009-11-14 eta 15
10753RSL.PDF
T.Invierno V Circuito Open  2009-11-14 eta 15
10751RSL.PDF
Toma de Tiempos FBN/BIF I 2009-11-14
10302RSL.PDF
XII Trofeo Mintxo espinosa - U.P.V. 2009-11-07
10301RSL.PDF
XXII Torneo Real Canoe "Villa de Madrid" 2009-11-07 eta 08
10750RSL.PDF
Neguko errendimenduko liga probintziala (1.maila) 1.jardunaldia 2009-11-07
10601RSL.PDF
Neguko partehartzeko liga probintziala (2.maila) 1.jardunaldia 2009-11-07
10602RSL.PDF
Euskal Herriko selekzioen arteko txapelketa 2009-10-25
10901RSL.PDF






Kirolak.net Resultados


kirolak.net
gipuzkoakirolak
igeriketalantzen

 

Gipuzkoako Igeriketa Federazioa - Federación Gipuzkoana de Natación
Dirección
aviso legal email